Location: Places >> Europe >> work in europe!
Login for full access to Couchsurfing Groups. Not a member yet? Join our community!

Masz 18-30 lat i chcesz wyjechać za granice? EVS programme czeka!
Posted December 7th, 2012 - 1:18 pm by from Sosnowiec, Poland (Permalink)
Hej, jako zrzeszona w organizacjach non-profit polecam wam świetną alternatywe na legalne, bezpieczne i darmowe spędzenie czasu za granicą - a przy okazji również świetne podrasowanie swojego CV dokumentem youthpass:

Masz 18-30 lat i chcesz wyjechać za granice na 3-9 miesięcy do pracy w:

organizacji pozarządowej (ekologicznej, kobiecej, zajmującej się prawami człowieka) lub w instytucji publicznej (szkoła, przedszkole, muzeum, ośrodek pomocy, sportu itp.) zdobywając cenne doświadczenie?

Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!
A jak jeszcze dodamy, że możesz to zrobić za darmo?
Pewnie powiesz niemożliwe!
Błąd! My możemy Cię wysłać na Twoją przygodę życia!
Zapytasz jak to możliwe?
Dzięki programowi Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski, który jest jednym z programów Unii Europejskiej kierowanym do młodzieży w wieku 18-30 lat którego celem jest przekazywanie idei aktywnego obywatelstwa, jedności, tolerancji oraz zaangażowanie młodych ludzi w tworzenie przyszłości Europy.

Nie musisz mieć żadnych kwalifikacji ani doświadczenia, nie musisz znać języka obcego na wysokim poziomie. Najważniejsze są silna motywacja i chęć rozwoju.

A co Ci da uczestnictwo w Wolontariacie Europejskim?
o Doświadczenie zawodowe
o Nauka/doskonalenie języka obcego
o Nowe pomysły i zainteresowania
o Lepsze poznanie siebie i innych
o Wyzwanie
o Nowe kontakty i przyjaźnie
o Umiejętność komunikowania się
o Umiejętności praktyczne
o Nowe doświadczenia


Ale pamiętaj, zgłoś się jak najszybciej! Formalności jak przystało na projekt unijny są dosyć długie, a pomożemy Ci we wszystkim!

Zaciekawiony? Chcesz więcej?
Odwiedź naszą stronę internetową www.aktywnekobiety.pl gdzie znajdziesz pełny opis projektu dla przyszłych wolontariuszy wraz z linkiem do listy projektów. Zapoznaj się z tymi propozycjami i zanotuj numery interesujących Cię projektów. Możesz również spotkać się z nami w Centrum Informacji Miejskiej 05 grudnia 2012 od godziny 16.30 do 18.00. Spotkajmy się!

Dajemy Ci możliwość przeżycia życiowej przygody za granicą!

www.aktywnekobiety.org.pl, tel. 32 266 16 72 e-mail: biuro.akt@gmail.com Koordynator projektu: Ela Szatowska, e-mail: e.szatowska.sak@gmail.com