• PLEASE RSVP via FACEBOOK :

  https://www.facebook.com/events/444273312308371/

  Hola amigos y amigas / Merhaba Arkadaşlar,

  Bizler bir dil kursunun İspanyolca öğrenmeye çalışan öğrencileriyiz. Denizli'de yaşayıp Ispanyolca bilen, daha önce en az a1 seviyesinde ders görmüş arkadaşlarla tanışıp, İspanyolca pratik yapmak istiyoruz. Perşembe günü saat 20,45'de Gözde Pastanesi'nde buluşuyoruz.Grubumuzda bir İspanyol çift ve 4-5 A2 seviyesinde İspanyolca bilen genç arkadaşlar var. Bize katılmak isterseniz lütfen pm atınız, teşekkürler.

  Ferhat
  Los chicos y Yasemin grubu adına :)

  Hola amigos y amigas,Somos estudiantes de una academia de la lengua, tratando de aprender español. Todos hablamos un poco de español.

  El jueves día 21 de Marzo hemos quedado en la pastelería GÖZDE para hacer una tertulia en español (hablar en español) a las 20:45.

  Todos los hispanohablantes son bienvenidos, los espagnoles tambien ;)

  Hasta al jueves.

  Ferhat
  En nombre del gruppo Los Chicos y Jasemin


  PLEASE RSVP via FACEBOOK
  Private_message
  Arkadaşlar lütfen katılım durumunuzu buradan veya facebook event sayfasından belirtin. https://www.couchsurfing.org/activity/view/PDM725/denizli-spanish-conversation-club
  Private_message
  selam telefon numaranızı alabilirmiyim katılmak isterim ancak bazı sorularım var

  teşekkür ederim :)

  It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.

 • It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.