• Merhaba arkadaşlar, ben İstanbul'da öğrenciyim. Ve son zamanlarda Azerice ve Rusça'yla ilgilenmeye başladım. Ama maalesef burada hiç Azeri arkadaşım yok . Azeri bir dil partner arkadaşı arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı? Ben de bildiğim yabancı dillerden birini size öğretebilirim :) Eğer ilgilenen biri varsa, bana hemen yazabilir :)

Private_message
    ben cok gittim azerbaycana memlektıme yakın oldugu ıcın..şive olarak yardımım dokunur nelki bye
    Private_message
    ben 4 sene Baküde 4 sene de moskova da çalıştım. Azericem ve Rusçam fena değil fakat Rusça ve Azerice yi neden öğrenmek istiyorsun?

Yani azerice bizler için hiçte zor değil , eğerki kusursuz bir dilbilgisi ile öğrenmek istemiyorsan.

Rusça ise apayrı bir konu. Onuda öğrenmek istersen yada herhangi bir merağın varsa , rusça konuşma klübü var, hem cs de hemde facebook ta ..yani rusça konuşan insanalrın bir araya geldiği bir klüp.
    Private_message
    Hi Beyza
    I can help you with speaking Azeri in the case you help me with speaking English. It's really hard to find someone enjoy English language here .
    yaxşı bir gün arzulayıram sizə.

It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.

• It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.