• Kedves Szolnoki Kanapészörfösök!!

Hamarosan én is szolnoki lakos leszek, ám senkit és semmit nem ismerek a városban. Barátok és szállás híján fordulok hozzátok. Ha esetleg valamelyikőtök egyetemista és éppen albérlőtársat keres, netán valamelyik ismerősének kiadó lakása van, vagy valamilyen szálláslehetőséget tud a környéken, szívesen fogadnám a jótanácsotokat.

És ha van kedvetek valamikor egy esti beszélgetős-sörözős programhoz,ugyancsak jelezzen ! ;) szeretnék a helyi életbe integrálódni:)

Sziasztok!!

Orsi
    Private_message
    Kedves Orsi!

Ugyan nem vagyok szolnoki lakos, de oda jártam fősulira. Nagyon szivesen körbe kérdezek neked a fősulisok körében, hogy netán keres e valaki lakótársat. Mikor érkezel?

Egy kis bandázásban is benne vagyok :)

Judy
    Private_message
    Szia Judit!!!

Na, az nagyon szuper lenne!!!!!! Október 1-jén már költöznék is le, remélem addig találok valamit.
    Előre is köszi a segítséget. :)
    Aztán ha megérkeztem, mindenképp jelzek és fussunk össze!
    Pusza
    Private_message
    Szia Orsi!

Bocsi, hogy eddig nem jeleztem, nem sikerült sajnos ismerősnél Albit találni... Sikerült már Szolnokra költöznöd? Remélem, minden rendben halad!

J.
    Private_message
    Hállóóóó!!!

Igen, találtam albit, jövőhéten költözöm :))

Úgyhogy a sörözés mehet!
    Private_message
    Kedves Orsi!

Néhány jó hely Szolnokon, amit szerintem nem érdemes kihagyni: https://www.facebook.com/lazitoesklub.frakk?fref=ts https://www.facebook.com/pages/BORday-Borb%C3%A1r-%C3%A9s-Borszak%C3%BCzlet/263704660333670
    Retro https://www.facebook.com/tiszapartmozi https://www.facebook.com/szigligetiszinhaz?fref=ts
    És ilyenkor 'télen' csodálatos a Kossuth tér :) Ha van kedved forralt borozni vagy esetleg másfajta kikapcsolódásra vágysz: csocsó, billiárd, bowling koktél vagy valami, sörös-beszélgetés simán összehozhatnánk majd! ;)

Szió,
    Eszter
    Private_message
    Amint látom sikeres volt a költözés és a helyi emberek megismerése, de ha kevés még az itteni ismerős arc.. :)
    Private_message
    Szia Eszter!!! Koszi a tippeket!! Az alberletem pont a Frakk mogott van :)
    Es igen, keves meg az itteni ismeros arc, ugyhogy tenyleg jo lenne mar osszehozni valamit, fellenditeni a kornyekbeli Couchsurfing eletet, mert ahogy elnezem, az itteni tagok nem tul aktivak. Most Karacsonyra hazajottem Tatara, de jan. 2an megyek vissza!
    Keep in touch! Oksa?
    Pusz
    UI. Judit, ez rad is vonatkozik :)
    Private_message
    Hello, üdv Szolnokon, nem tudom ajánlották-e már, az én törzshelyem a rockparking, ha elviseled a bőrnadrágos hosszú hajú embereket :) . Péntek szombat este kiváló partik mennek, bár erősen ízlésfüggő. A szeráj még elég felkapott hely, szintén érdemes ránézni.
    Laktam Tatán, az is szép hely, sajnos télen kicsit üres...
    Érezd jól magad a városban!
    Private_message
    Szia Orsi!! :)
    Szúúper, akkor teljesen jó helyen laksz: rengeteg remek koncert közelében.. :)
    Akkor ma már lejössz , vagy már lent is vagy. Akár majd összenézhetnénk egy időpontot valamire :D
    Puszi
    Private_message
    Szia!

Ha esetleg még mindig kell új társaság, írj és elnézhetünk valahova...
    Private_message
    Szia Ursula,
    kaptál már segítséget?
    Private_message
    Sziasztok!!!!

Tok jooo, egesz sokan lettunk itt a vegen :)
    Ugyhogy szerintem itt az ideje egy szolnoki CS meetingnek! Mit szolnatok kedd este {febr. 5.} 8 korul?
    A helyszinre javaslatokat, legyszilegyszi :)
    Private_message
    Lúdláb bisztró, Sütő utcában.
    Private_message
    Okee, tamogatom, bar meg nem voltam ott, itt az ideje.
    Private_message
    de egy biliárdos hely sem lenne rossz ötlet. de én is "betelepülő" vagyok Szolnokra, nem bent lakó, így személyes tapasztalatból a lúdlábat tudom ajánlani. Gábor
    Private_message
    This comment has been hidden by its author. Please log in or register to see it.
    Private_message
    Sziasztok. Én a Szolnoki főiskolára jártam. Február 15.én lesz farsangi buli a Campusban. A barátommal ő is szolnoki főiskolás volt mennénk rá, de sajnos ahol eddig voltak ismerőseink ahol lehetett aludni, most már nincsenek. Hétköznap 4:45kor is vna vonatom, de hétvégén csak 6:55kor megy. Kérdésem valakinek elnne kedve jönni buliba és valaki nem tudna szállást nekünk? Üdvözlettel: Endru
    Private_message
    hi Ursula , welcome to Ethiopia! this is me Dawit from Bahir dar, am very happy to meet u and show u around in the city,give u some advice / information about the country and places to visit there by share experiences of culture , language and many more !

mob +251913323795
    Private_message
    Szia,

jó látni, hogy összejött egy kisebb cs társaság. :)
    most febr 22-én pénteken fősuli miatt ott leszek.
    sörözés / borozásban kire lehet számítani?

It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.

• It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.