• Marttan beri Bursa Karacabey'de oturuyorum. Haftasonları İstanbul'a gittiğiminden yamacparasutu yapmak için genelde hafta ici fırsatım oluyor. Karacabey taraflarında oturup bana eşlik etmek isteyen kimse olur mu? Uçuş seyretmekten zevk alan araba kullanmayı bilen couchsurferlar da kabulümdür :) bir de uçuyorlarsa daha ne isteyeyim.
  Private_message
  Ayşe Merhaba;

  Bir Mustafakemalpaşa'lı olarak her ne için Karacabeye taşındın (muhtemel iş içindir) bilmiyorum ama Allah sabır versin. MKP' yi de Karacabeyi'de iyi biliyorum ikisinde de yıllarım geçti.

  Ben bu mesajdaki aranan arkadaş olmak istiyorum. Her nerede uçuyorsun bilmiyorum ama akrif olarak araç kullanıyorum. Uzun yol yapbiliyorum. Bursa-Bodrum/Bodrum-Bursa :) Hiç uçmadım ama kesinlikle deneyebilirim. Yükseklik ile ilgili bir sıkıntım yok. Kısaca mesajdaki aranan arkadaş adayıyım.

  Biraz iş başvurusu gibi oldu :)

  Saygılarımla;

  It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.

 • It looks like you're posting an email address or phone number. To protect your privacy, don't post any personal contact information here.